O Firmie

Nasza firma powstała w 1995 r. Rozpoczęliśmy działalność jako producenci passe-partout i od lat współpracujemy ze sklepami plastycznymi, zakładami fotograficznymi, biurami architektonicznymi i firmami z szeroko pojętej działalności reklamowej.  Nasza siedziba znajduje się w Puszczykowie.

 

Wśród naszych klientów nie brak  plastyków oraz osób zajmujących się rękodziełem, czy najróżniejszego rodzaju hobbystów. Naszą zasadą jest równe traktowanie każdego klienta i podjęcie starań, aby każdy kto trafia do naszej firmy , czuł się potraktowany wyjątkowo. Mamy klientów zarówno w Polsce jak i w Europie.

Wycinamy passe-partout z kartonów Canson Mi-Teintes, gdyż dbałość o satysfakcję naszych klientów każe nam korzystać jedynie z produktów najwyższej, jakości. Produkujemy passe-partout zarówno w formatach standardowych, jak i na indywidualne zamówienia.

Prowadzimy również handel blokami i kartonami malarskimi, kalkami kreślarskimi oraz ramkami dla zakładów fotograficznych.

Dokładamy wszelkich starań, aby zadowolić każdego naszego klienta, dlatego wszystkie sprzedawane przez nas produkty są najwyższej, jakości.

Zapraszamy do współpracy 

Użytkowanie strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies