Bloki do oleju

 • Canson Akryl i Olej

  Acrylic

  Papier acrylic doskonale zastępuje płótno lub podobrazia. Malując farbami akrylowymi i nakładając grube warstwy można uzyskać efekty podobne do malarstwa olejnego. Acrylic to papier o chłonącej powierzchni, zabezpieczony przed pleśnią. Canson proponuje bloki do akrylu dla wszystkich artystów, poszukujących papieru posiadającego odpowiednią relację jakości i ceny. Acrylic o gramaturze 400g posiada lekko ziarnistą powierzchnię i przeznaczony jest do technik wykorzystujących dużą ilość wody.

   

   

   

   

  Figueras

  Specjalnie zagruntowany papier mający fakturę lnianej kanwy, przygotowany do malowania farbami olejnymi i akrylowymi. Dobrze absorbuje wodę i olej. Gwarantuje dobre przyleganie warstw nałożonej farby do podłoża. Może być naciągany po nawilżeniu. Wyprodukowany z celulozy, bezkwasowy, zabezpieczony przed pleśnią.

 • Fabriano Bloki do oleju

  Pittura

  Papier produkowany z najwyższej, jakości celulozy, biały, bezkwasowy, co zapewnia niezmienność jego właściwości w czasie. Idealny do akrylu, zalecany do oleju i tempery.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Tela

  Papier produkowany specjalnie do malarstwa olejnego, bezkwasowy, najwyższej jakości. Wyjątkowa powierzchnia, powstająca w specjalnym procesie fakturowania, przypominające płótno brezentowe, pozwala uzyskiwać efekty zbliżone do efektów malarskich uzyskiwanych na płótnie. Znajduje on zastosowanie we wszystkich technikach olejowych 

Użytkowanie strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies